PRAVIDLA :

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!
Omezení hráčů, kteří hrají závodně floorball za některý tým.

Hrací čas
Týmy jsou rozděleny do dvou skupin. Z každé skupiny postupují dva týmy do vyřazovacích bojů. Hrací čas bude 2x8 minut s jednou 2 minutovou přestávkou, během níž si družstva vymění strany. Vítězí družstvo, které nastřílí více branek v časovém limitu 2x8 minut. V případě nerozhodného výsledku ve skupině budou rozhodovat nájezdy (série 3 nájezdů, poté náhlá smrt). Ve vyřazovací části se bude hrát 2x10 minut a v případě nerozhodného výsledku se prodlužuje. Prodloužení trvá 4 minuty a tým, který vstřelí první branku vyhrává. V případě nerozhodného stavu následují nájezdy (série 3 nájezdů, poté náhlá smrt). Pokud mají po odehrané základní skupině dva nebo více týmů stejný počet bodů, rozhoduje o pořadí větší počet bodů ze vzájemných utkání. Jestliže je stejný, rozhoduje větší brankový rozdíl.

Přestupky
Skóruje-li soupeř během jednominutového trestu, potrestaný hráč se vrací do hry.
Vstřelí-li soupeř branku během 3 minutového vyloučení, trest není zrušen.

Přestupky trestané menším trestem (1 minuta) : Přestupky trestané 2 minutovým vyloučením